| neluion69 a întrebat:

Am un iphone primit cadou de ziua mea, folosit 2luni și aș vrea să știu cum pot sterge conturile de Fb, whatsapp, Instagram și sa-mi pot crea conturi pe numele meu?! Dau Funda! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi fost a parintilor tai telefonul, si au luat ei altceva si ti l au dat tie pe acesta nu?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai la cum ai formulat pana acum foloseai conturile altcuiva sau cum?

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa schimbi contul in fiecare aplicatie (si sa faci altul nou)
poti sa stergi de tot aplicatia si sa o reinstalezi
poti sa ii stergi datele (in setarile telefonului pe undeva) moment in care dispare tot ce avea respectiva aplicatie
poti chiar sa resetezi de tot telefonul, lucru recomandat la un telefon iPhone folosit, chiar daca e al unui membru de familie, ca sa fie pe contul tau

| danbnz a răspuns:

Te deloghezi din conturile vechi si-ti faci alte conturi noi.

| Panamax a răspuns:

Ai primit un telefon folosit cu conturile active ale fostului proprietar? El stie?