| sorelbosss a întrebat:

Buna ziua am un laptop compaq presario cq57 si are web cam integrata si nu imi functioneaza nici dupa ce am instalat windosul driverul este actualzat la zi cand se deschide se aprinde ledul dar nu merge ce poate fi cine poate sa ma ajute mersi.

1 răspuns:
| Septimiu_Bota_1996 a răspuns:

Salut! Ar trebui sa te asiguri ca driverul e bun, o poti face usor folosind programul SlimDriver, dai analizeaza si iti va arata ce drivere iti trebuie in PC! Daca intr-adevar e bun driverul tau, nu stiu, ar trebui sa incerci sa cauti ceva pe la setari.