| Gabryela_Olteanu_1991 a întrebat:

Buna ziua!

Am un telefon Allview A5 Easy(cumparat recent de la digi) si mergea greu asa ca i-am dat resetare la datele de la fabrica doar ca dupa ce l-am pornit am selectat limba, am bagat parola de la wi-fi iar dupa imi cere vechiul cont de google.

Imi spune:

"Acest dispozitiv a fost resetat.Petru a continua, conectati va la un cont Google care a fost sincronizat anterior pe acest dispozitiv."

Am bagat emailul si parola corect si imi cere sa le bag din nou. Asa face intruna, am incercat si cu internetul de pe cartela dar imi da la fel.

1 răspuns:
| LumiBo a răspuns:

Verifica-ti de 50000 de ori contul sa fie activ si cel care trebuie. Ai grija ca prin cont, nu se refera neaparat la adresa de mail pe care ai intr-o ulterior in aplicatia de gmail, ci la contul folosit in magazin play s. a.m.d.
Bafta