| Tufeanu_Razvan_1998 a întrebat:

Buna ziua am un telefon Lenovo vibe C si dintr-o data nu se mai aprinde ecranul am pus telefonul pe masa am fost pana la baie si cand m-am intrors telefonul nu se mai aprindea pur si simplu ecranul nu se aprinde DAR daca cineva posteaza pe Youtube primesc notificare si telefonul face zgomotul de notificare si vibreaza... altceva nu stiu ce sa mai zic. putin ajutor?

3 răspunsuri:
| Pirvu_Ionut_1988 a răspuns:

S-a ars ecranul! Daca te suna cineva, suna?

| Tufeanu_Razvan_1998 explică (pentru Pirvu_Ionut_1988):

Telefonul Lenovo nu dar eu daca ma sun la mine suna dar Lenovo nu

| Pirvu_Ionut_1988 a răspuns (pentru Tufeanu_Razvan_1998):

Am gasit asta pe forumul lor, poate te ajuta : https://forums.lenovo.com/......-p/2071107