| liviunm a întrebat:

as putea trece masina pe numele lui tata in varsta de 61 de ani? Vreau sa zic ca eu am niste datorii la finante, se poate trece daca nu platesc datoriile?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți da fiscalul pana nu le plătești, deci nu poți transcrie masina

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Plăteste ti datoriile la fisc nu te juca cu ăia ca o încurci, ei te vor gasi si te vor obliga sa achiti tot plus restanțe, la financiar nu ai voie sa ai nici 50 de bani datorie sau un leu ca te caută ăia si in gaură de șarpe sa i si recupereze datoria, ce sumă ai de plătit?

| GouDidodino a răspuns:

Nu o poti trece până nu achiti in totalitate datoriile