| hopeklaus a întrebat:

Cam cât costă să chemi un bar la evenimentul tău?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de orasul unde locuiesti si ce firme presteaza serviciul, numarul de persoane care vin la eveniment, etc. Cel mai bine e sa ceri oferte de la mai multi si sa o alegi pe cea mai convenabila pentru tine.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa chemi un bar?
Poate vrei sa spui: sa angajezi un barman sau chelner, ca barul este un obiect fix, precum o masa cu rafturi, pe care stau sticlele de bauturi si paharele.
Cum nu stim din ce oras ori sat al tarii esti, iti recomandam sa intrebi local, din bar in bar sau din crasma in crasma, daca se poate inchiria ceva si cat ar costa.

| Wr3nch a răspuns (pentru Violleta2022):

Se referea la bar mobil de cocktailuri, un mare trend in ultimii anilaughing

| AcelCinevaa a răspuns (pentru Violleta2022):

Repede repede sa corectati si nu aveti habar macar despre ce e vorba

| Simpatic a răspuns (pentru AcelCinevaa):

Nu sunt fan ioneasca si am mai zis-o ca este antipatica in comentarii dar femeia a spus ceea ce autorul a scris, si cand scrii cu jumatate de norma este normal ca lumea sa nu priceapa exact ceea ce vrei sa spui.

| AcelCinevaa a răspuns (pentru Simpatic):

Cum se face ca eu am înțeles? "Sa chemi un bar la evenimentul tău". Mi se pare suficient de sugestiva întrebarea...

| Simpatic a răspuns (pentru AcelCinevaa):

Esti mai inteligent tu de felwinking

unde vopsesc o masina.

...o masina de spalat!

cam genul asta de intrebari circula pe TPU si cei mai in varsta nu le inteleg, in fine nu doresc polemica cu tine nu ma intelee gresit. caci multi considera ca daca esti de acord cu opinia cuiva arunci in ceilalti cu noroi, nu este cazul meu ceea ce am facut aici. aaa si nu toti suntem super sociabili si mergem la evenimente mondene, unii mai prefera sa bea un pahar de vin acasa iar altii il beau in club langa bara de striptease, fiecare cu ale lor, nu blamam pe nimeni.

| AcelCinevaa a răspuns (pentru Simpatic):

Nu te blamez nici pe tine nici pe stimata doamna. Știu la ce te referi și crede-ma ca nici eu nu merg la evenimente ca sa pot spune din experiența la ce s-a referit întrebarea. Dar tine strict de înțelegerea întrebării: dacă știi răspunzi, dacă nu, nu. Doamna simte nevoia sa facă educație cu toată lumea pe aici și răspunde cu un aer ironic, ceea ce pe mine ma amuza teribil, caci se vede clar ca nu prea stăpânește anumite subiecte. Din câte știu eu încă nu se face preselecție și nu se da nici test de inteligenta pentru a pune întrebări pe TPU... deci trebuie sa învățam sa gestionam cum răspundem la anumite întrebări laughing

| Nume6 a răspuns:

Câteva milioane bune. Nu se târăște nimeni până la tine la petrecere ca să îţi faci moftul pe un milion sau două milioane. Depinde cât de"fiţe"îl vrei. La mine în oraș e 20 de milioane și vine și barmanul și nu e chiar de fiţe. Și vine doar o noapte adică câteva ore.