| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca nu pot achita o cursa uber in valoare de 500 lei? Am pierdut astazi cardul si trebuie sa ajung acasa neaparat.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru suma asta vezi ca unii taximetristi te sechestreaza laughing creca meltenii din Bucuresti te si omoara pentru 500 de lei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca ai pierdut cardul. Daca nu e blocat merge.

| Jipa95 a răspuns (pentru suntserios):

L am blocat din aplicatie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cauți altă modalitate de transport gratuit, de exemplu ia-mă nene, dar să le spui de la început că nu ai bani.

| Wr3nch a răspuns:

?laughing Si nu poti merge cu un tren sau bus? Musai uber? Roaga pe cineva sa te imprumute si pui cardul lui in aplicatie.

| Jipa95 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu sunt acasa.

| Speranta12 a răspuns (pentru Jipa95):

Deblocheaza cardul si fa plata din aplicatie.

| Speranta12 a răspuns:

Pai n-ai internet banking?

| Jipa95 a răspuns (pentru Speranta12):

Am blocat cardul.