| Costel9695 a întrebat:

Bună ziua,
Cine îmi poate spune ce material este aceasta (link-ul mai jos) și dacă îmi poate lăsa un link de unde îl pot comanda, eu bănuiesc că eu un policarbonat dar nu găsesc denumirea specifică sau un loc de unde îl pot comanda. Mulțumesc. Dau fundă!
https://youtu.be/XV4d5aP34J0

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ăștia mai din afara îl numesc vynil (sau ceva de genul, nu știu cum se scrie). Seamănă cu ăla, doar că ce am văzut eu era lucios, nu mat thinking

| Vântulalb a răspuns:

De ce nu intrebi acolo in comentarii?
Presupun ca il gasesti in librariile care au si rechizite.

| Costel9695 explică (pentru Vântulalb):

Eu sunt în video, l-am postat să arăt ce material este și să primesc răspunsuri