| alinhanganu a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o informatie.De cateva saptamani ma tot chinui sa imi pun la punct laptopul, singurul lucru pe care nu il pot instala e driverul audio, am incercat si windows vista si xp si 7 dar nimic, nici cu programele care gasesc singure drivere nu am rezolvat ceva, in device manager imi apare ca totul e ok, ca ar fi instalat driverul audio, dar practic nici in bara jos nu imi apare difuzorul, in mod normal, la vremea cand mergea era driver de la realtek, am incercat o gramada de drivere dar nimic...imi vine sa arunc pe geam laptopul laughing, laptopul e acer aspire 7520 (pe site nu am gasit nimic- siteul accer oficial) apelez ca ultima solutie la voi, ce a depins de mine am facut laughing, va rog un sfat big grin
motherboard acer fuquene
chipset nvidia nforce 560
cpu amd turion 64 mobile tk-55 ( e dual core)
multumesc!

1 răspuns:
| iosif2000 a răspuns:

Cauta pe net driver identifier sigur o sa iti mearga dupa:succes