| elizabethmll a întrebat:

cineva a facut un cont fals pe badoo in numele meu. am vazut asta intamplator pe google. nu stiu cine si as vrea sa aflu sau sa-l sterg definitiv. Ma puteti ajuta? multumesc.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Poate este doar o coincidenta de nume.
2. Daca nu este coincidenta poti sa scrii celui care are site-ul respectiv si sa soliciti stergerea contului, motivand de ce soliciti asta, precis are indicata o adresa de e-mail la care poate fi contactat. Numai bine!

| ServicePC a răspuns:

Http://badoo.com/feedback/

le scrii un msj in care le explici situatia

| elizabethmll explică (pentru ServicePC):

Multumesc. Am facut-o si p-asta. Nu mi-au raspuns inca sad. Mai astept. O zi buna.

| ServicePC a răspuns (pentru elizabethmll):

Azi e duminica, nu o sa primesti raspuns asa repede, trebuie sa mai astepti

| elizabethmll explică:

Multumesc. Nu este o coincidenta pentru ca are postate si doua fotografii cu mine. Doar asa am realizat ca acel nume face referire la mine. Am scris celor cu site-ul, insa nu mi-au raspuns, inca.