| BlackHorizon a întrebat:

De curand mia expirat internetul mobil de la romtelecom si as vrea sa-mi bag internet prin cablu de la rds.Numai ca exista o problema minora: Nu detin contractul casei si ma intrebam daca se poate sa semnez contractul cu rds pentru internetul prin cablu.Trebuie sa mentionez ca am un contract cu rds la televiziunea prin cablu si cred ca ar trebui sa aiba toate datele necesare acolo. Daca nu se poate fara contractul casei nu exista alta optiune? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Dca ai deja la cablu merge doar cu buletinul

1 răspuns:
| ReyIzInsane a răspuns:

Daca ai contract la televiziune nu o sa fie nicio problema pentru net. Si eu folosesc rds tv+net+tel. Daca nu au fost probleme cu cablul nu ar trebuie sa fie nici la net.,.