| MariaIuliana28 a întrebat:

Buna ziua!
Dintre meseria de asistenta medicala și medic dentist, care vi se pare cea mai frumoasa meserie?
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Depinde, e dupa caz. Unora le place mai mult sa fie doctori care sa lucreze dupa cum doresc, iar altii se simt mai fericiti intr-un job de subordonare. Din perspectiva mea, cel de asistenta mi-ar placea mai mult, parca e mai flexibil, mai spontan, mai diferit, nu cred ca mi-ar place sa ma uit zi de zi, toata ziua, in gura oamenilor laughing

| MariaIuliana28 explică (pentru and0ra):

Mulțumesc frumos pentru răspunsul sincer!❤️

| and0ra a răspuns (pentru MariaIuliana28):

N-ai pentru ce! happy