| derEinzelgängerWolf a întrebat:

Buna ziua!

Doresc sa fac o donatie pentru ONG-ul Casa Share condus de Bogdan Tanasa. Din ce am vazut totul pare a fi ok, doar ca stiti voi cumva daca intr-adevar este treaba serioasa cu acest ONG?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E serioasa si eu am donat pentru ei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai FB? Uita-te pe pagina Casa Share. Ai si CasaShare.ro. Am prieteni care il cunosc direct pe om. Ce face face din inima. De multe ori pune de la el bani si mai ales timp si energie, nu e doar un ong de-ala asa, de sanchi, cum sunt multe. Daca vrei sa ajuti si mai multi copii dintr-un foc, poti sa ii donezi lui Dan Damaschin. Omu' e preot - da, stiu, bor-ul e o adunatura mafiota, dar el e fix printre aia de exceptie care sfideaza regula - si imbraca/incalta/duce in vacanta in fiecare an MII de copii. Vezi https://www.facebook.com/danutdamaschin/ si https://a1.ro/......44647.html

CasaShare o gasesti foarte usor.;)

| derEinzelgängerWolf explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc frumos pentru detalii!