| ella_6981 a întrebat:

.. doresc sa stiu si eu cum pot recupera un id de mesenger, deoarece am incercat sa ma loghez si nu am reusit, imi arata eroare ca fiind parola gresita desii nu am modificat nimic. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Zilele astea si mie mi-a fost luat un id eu zic sa te duci la forgot pasword si sa iti scrii toate datele ce iti cere acolo si il ai din nou doar ca trebuie sa... stii toate alea si toat e intrebarile care le'ai pus la idhappy succes

Răspuns utilizator avertizat