| Gabriell1992 a întrebat:

doresc sa trimit un obiect prin posta, insa m-am dus sa imi schimb buletinul, iar acum sunt nevoit sa astept 10-15 zile lucratoare. Credeti ca este posibil sa trimit daca nu am buletin?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te cunosti cu destinatarul ii explici ca trimiti cu alt nume, cu buletinul aceluia. Un prieten sau ruda cred ca te va ajuta cu numele lui si buletinul.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca tu trimiti, nu ai nevoie de buletin. La ridicare este necesar.