| Emilian86 a întrebat:

Dupa sarbatori as vrea sa vin acasa si sa dau de permis din nou insa nu stiu daca si cum se poate face acest lucru in conditiile actuale. Multumesc anticipat pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te inscrii la scoala de soferi, faci scoala, inscrii la examene si aia e.

| Emilian86 explică (pentru suntserios):

In conditiile actuale nu cred ca se desfasoara acele activitati fix in acelasi fel. Tocmai de aceea am si postat intrebarea. Stiu ca birocratia este enervanta si nu as vrea sa stau 6 luni de zile pana sa pot da un examen din nou