| YoNuuT a întrebat:

Bună ziua. https://youtu.be/eQKNj1P71YE minutul 16 sec 18 cum se numește piesa acea? Daca se pricepe cineva la mecanica (sau practica mecanica) mulțumesc.
Am umblat la motocultor aiurea si am scos siguranta care se pune... si a cazut piesa aia inauntru la motor. (in blocul motor). Sa zic la mecanic ca mi-a cazut piesa aia in motor.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îi spui simplu: mi-a căzut o piesă înăuntru. Nu știu cum îi spune, dar arată așa...

3 răspunsuri:
| AlexIonut121212 a răspuns:

Cred ca arbore cotit

| YoNuuT explică:

Am rezolvat problema. Am desfacut singur motorul si am bagat inapoi piesa aceia cazuta.

| mihai69 a răspuns (pentru YoNuuT):

Bravo ție!