| ferar12 a întrebat:

Buna ziua. Ieri am avut intalnire cu o gagica. Am mers la mine si vecinu mi-a facut scandal ca sunt zgomote sexuale. Daca el chema politia ce imi facea politia?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca ai antecedente cu Politia, din cate observ din intrebarile tale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te mai suporta vecinii?
petreceri
sex animalic
ai si bordmasina?

| Meme10Meme a răspuns:

Nu ai voie sa faci sex ca primesti amenda? Bag ciocanul in politia romana, o urasc. Mai mult urasc vecinii, ar trebui sa ai voie sa faci ce vrei in casa ta. Izoleazati fonic casa, eu asa o sa fac.

| Simpatic a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu ai dreptate smardoi, ai munca? daca te culci la 22:30 ca trebuie sa te trezesti la 05:30 si un fraier iti baga manele la maxim.
Deci ganditi si puneti-va si in locul celuilalt cand spuneti ceva, asta inseamna obiectivism!
Mie nu imi face nimeni chestii de astea cu muzica sau sa ma deranjeze, ca a doua zi il calc in picioare si se duce el la politie, in schimb sa sun eu la militie...niciodata.
Asta de a deschis anuntul se lauda cu viata lui sexuala, care apropo ar trebui sa fie privata si nu facuta publica happy

| troleibuz a răspuns (pentru Meme10Meme):

Poti sa faci cat sex vrei daca nu urli ca un animal si nu trezesti oamenii care merg la munca si nu pierd vremea toata ziua ca tine.

| Meme10Meme a răspuns (pentru troleibuz):

Daca urla, e vina lui. Eu as face o lege care sa izoleze fonic toate apartamentele.

| Meme10Meme a răspuns (pentru Simpatic):

Pai cat timp esti in casa ta, ar trebui sa ai voie sa facice vrei. Adica, eu as face o lege sa fie izolate fonic toate apartamentele. Costa mult dar se poate. Si cu manelele care deranjeaza luj=mea nu is de acord. Si nu am zis ca trebuie sa deranjam lumea, dar nici chiar asa. De exemplu, daca primesti amenda doar pentru ca faci sex este o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vecinul e sensibil la zgomote.
Eu am chemat poliția când s-au luat părinții la bătaie dar nu s-a rezolvat nimic, au continuat scandalul până la 3 dimineața. S-o dus dracu tot somnul meu.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Poliția te poate amenda pentru deranjarea liniștii publice (deși nu cred că o va face pentru o mică petrecere).