| Nicoleta_7799 a întrebat:

Imi puteti explica, va rog frumos, cum as putea salva un video de pe youtube direct in calculator? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dety a răspuns:

1.P0i scrii pe google: youtube dowloand
2.Il instalezi!
3. C0piezi linkul`l de sus dupa aia dai clik pe dowloand
4.Si dai unde vrei sa ti se salveze
Sper`c tseam fost de ajutor:*

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

De pe youtube sau de unde doresti cu downloadhelper extensie mozilla.La mozilla\unelte\suplimente\in bara de cautare scrii downloadhelper\adauga la firefox\instaleaza ...deasupra fiecarui film\videoclip apare un icon animat clic pe el si descarci, se salveaza in fisierul utilizatorului\dwhelper

| just4you a răspuns:

Daca ai mozzila ia-ti download helper, instaleaza-l si cand o sa intri pe youtube deasupra videoclipului o sa iti apara 3 buline ion forma de triunghi si da pe ele si ti se descarca direct de pe youtube in calculator;) uite linkul de descarcare: http://www.downloadhelper.net/ si vezi ca in josul paginii iti arata si doua filmulete;)

| xDeyz a răspuns:

Buna! Poti sa dwd de pe youtube cu tot cu video daca dupa www. pui kiss. Exemplu :
http://www.kissyoutube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q

| username_3216 a răspuns:

Cu realplayer
dupa ce il instalezi, dai restart la calculator
cand deschizi youtube dai play la un clip, care vrei sa il scoti si duci sageata la mouse in coltul din dreapta al videoclipului iti apare ca un dreptughi
dai click si te bucurilaughing

| bomboana a răspuns:

Incearca pe site-ul asta www.you-tube.ro