| CopilMnecraftian a întrebat:

Buna ziua!
incerc sa intru pe adresa de mail yahoo si primesc urmatorul mesaj : Încercaţi să vă autentificaţi de pe un dispozitiv pe care nu îl recunoaştem. Aflaţi de ce
Pentru siguranţa contului dvs., alegeţi fie numărul de telefon listat (se pot aplica taxele operatorului) sau adresa de e-mail de mai jos pentru a primi un cod de verificare. Aflaţi mai multe
Prin e-mail
sylxxxx@yahoo.om
cum rezolv aceasta problema? mentionez ca nu mai stiu raspunsul la intrebarea secreta si nici nu am lasat un nr de telefon la crearea contului.
multumesc!

7 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Te-ai conectat de pe PC sau de pe tableta / telefon?

| CopilMnecraftian explică (pentru snzpaul):

Pe pc

| snzpaul a răspuns (pentru CopilMnecraftian):

Atunci trebuie să-ți schimbi parola.

| Dany_Danyel_1997_LS4V a răspuns:

Pai daca nu mai sti raspunsul la intrebarea secreta...nu ai alta solutie decat sa schimbi id.cineva ti la spart si la blocat.sry daca e fara rost raspunsul am incercat