| bodoboddy78 a întrebat:

ma mananca foarte tare picioarele si mainile si cateodata si fesele. Am crescut porumbei 1 an si mancarimea se intampla sa ma apuce cand mergeam sau plecam de la ei si crezand ca din cauza lor ma mananca i-am dat....acum dupa o saptamana a inceput 4 zile de nu m-a mai mancat iar acum mancarimea a reaparut... unde ma scarpin nu se intampla nimic, doar se inroseste un pic pielea ca si cum ma scarpin normal.Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

Sa te duci la medic.
Probabil ai o alergie. Dar e posibil sa fie si altceva. Fara analize si tratament, nu rezolvi nimic.