| RM a întrebat:

Ma poate indruma cineva catre Universitatea Babes-Bolyai Facultatea de Matematica si Informatica din Cluj-Napoca? Facultatea e pe Str. Mihail Kogălniceanu nr. 1 RO-400084 Cluj-Napoca insa nu stiu cum sa ajung acolo. As avea nevoie de cateva repere daca e in centru sau ceva de genul. Multumesc!

1 răspuns:
| IlAndrei a răspuns:

Pentru asta exista Google Maps. Alege destintia si punctul de plecare (poate fi pozitia ta din acel moment) si te va conduce pana in fata cladirii.