| StaticLight a întrebat:

Mamei mele i s-au confiscat la bagajul de cala in aeroport multe obiecte mai exact cosmetice lichide cum ar fi parfumuri, geluri de dus, balsam, sampon de par etc.Se mai pot recupera? Daca da cum? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| VasileAmadon a răspuns:

Așa mi s-a intamplat si mi-e nu le va primi înapoi probabil le vor pune intr-un magazin de Anaf
Obiectele cosmetice cu lichide sau orice obiect care conține lichide sunt interzise din cauza unui atac terorist sau substanțe interzise

| Simpatic a răspuns (pentru VasileAmadon):

Eu cred ca mai degraba le vor arunca, de ce? poate in acele sampoane eu am pus soda caustica sau ceva ce aplicat pe par ar face rau.

| StaticLight explică (pentru Simpatic):

Multumesc

| suntserios a răspuns (pentru VasileAmadon):

Cine spanac vinde șampoane folosite si parfumuri pe jumătate!?

| Simpatic a răspuns (pentru StaticLight):

Pentru putin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca din bagajul de cala? Eu cred ca din cel de mana si obiectele alea vor fi distruse. Data viitoare sa respecte regulile mama ta si nu ii mai arunca nimeni nimic.