| Cristi1985 a întrebat:

Nu ma pot loga pe Yahoo messenger imi zice: "We can't sign you in to yahoo messenger there might be a problem with your internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click troubleshoot to begin a series of test to try to diagnose the connection problem. L-am instalat de vreo 4 ori si degeaba! Tin sa va spun ca data este corecta de la pc! Aaaa. si inca ceva daca vreau sa intru cu alt id ma lasa! Heeeelllllllpppppp please!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Se mai intampla...maine probabil ca va merge.Intra e ebuddy.com pana se rezolva problema.

| wildthing a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu inca de pe 1 iunie. Daca gasesti vreo solutie, da-mi te rog si mie de veste.

| Cristi1985 explică (pentru wildthing):

Nu am gasit nici o solutie! Am acel id de 7 ani! Si este prima data cand patesc asa ceva! sad

| GutuvanMorgan a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul yahoo.com sa vezi daca te poti loga in mail cu parola si userul care nu-ti intra pe mess.

| Cristi1985 explică (pentru GutuvanMorgan):

Am incercat si nu ma lasa! sad Hmm. oare dc?!?