| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu niste versuri pentru urarile de Paste, va rog frumos? Eu nu am nicio inspiratie.

4 răspunsuri:
| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc! Eu as vrea niste versuri sa rimeze si sa fac o poezie. Nu doar un mesaj. Gen cum face Flick. Dar el nu mi-a raspuns cand l-am rugat sa imi trimita.

| Victoria18 a răspuns:

Gasesti pe net modele. Poti sa le imbini pe unele din ele si sa iti iasa o urare chiar frumoasa.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu ai, nu pui.Iepurasul este fraier, vine peste tot, nu-ti face griji.Mura-n gura nu te-ajuta...