| liviunm a întrebat:

Buna ziua se poate intampla ceva daca iau pe in prieten in spatiu la apartamant ma refer daca daca face vreun imprumut ceva in banca si numai plataese vine la asresa mea?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca si sta in apartament se poate intampla sa-ti faca unele probleme - disconfort, stricaciuni, etc dar n-are nici o legatura cu imprumutul sau alte probleme, bineinteles daca nu-l garantezi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2-3 plicuri cu ceva notificari probabil ca vor veni la adresa ta, dar nu ai tu nicio responsabilitate