| alinalinalin9898 a întrebat:

stie cineva de unde pot lua un autobuz Brasov-Ploesti la ce ora si la ce pret?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din Brasov. Nu stiu dimineata dar dupa-amiaza sigur este la ora 14 si la ora 16. Circul des pe aceasta rută. Brasov- Buzau- Braila-Galati. Pentru detalii de pret, in privat.

| Frank51 a răspuns:

CDI-ul, te costa 50 lei normal, 40 lei student.

| Yuoia a răspuns:

Am vazut ca in Brasov, autogara este in gara. De acolo pleaca multe curse spre Bucuresti care trec prin Ploiesti. Nu stiu pretul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Yuoia):

Autogara este langa gara, nu in gara. Codreanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti propun sa iei trenul, multi mai confortabil.

| Raducons a răspuns:

La gara cfr este si autogara, intreaba acolo cat este un bilet, eu cred ca este vreo 50

| darrio2007 a răspuns (pentru Raducons):

50 este pana la Braila.