| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Stiti pe cineva care face sarmale in Bucuresti? Adica sa-i duc ingredientele, sa-i dau bani cat imi cere sa le faca si apoi sa merg sa iau oala cu sarmale?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Www.Oalacubunatati.ro
O cunostinta si-a luat sarmalute si a fost multumita si e genul mai pretentios la mancare gatita.

| RxTx a răspuns:

Fuse fuse si se duse generația respectivă.
Ai putea să incerci la FABRICA DE MÂNCARE
am fost eu le-am reparat un cuptor ei chair fac mâncare multă bună si ieftină fără să le duci tu nimic poți să stai acolo lângă ei cât timp îti face comanda
e super
ei au in general doar livrare la domiciliu
dar iti garantez eu că sunt curăței si nu suflă mucii in sarmale

| DovleacTurbat a răspuns:

Câți ani ai?

| NisipLaMare a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Stai, inca numara anii..sau sarmalele.

| Anonimul151 a răspuns:

Sunt o grămadă de restaurante care fax sarmale. Dacă vrei mai multe, dai comanda în avans cu câteva zile înainte de ziua în care ți le trebuie. La asta trebuie să dai și un avans. Iar apoi mergi în ziua stabilita după ele.