| yonutzu89 a întrebat:

TPU! Am fost la medic iar acesta mi-a recomandat sa iau un unguent pentru a rezolva treaba cu fimoza.Am luat acel unguent, dar nu stiu cum sa-l administez.Stiu ca trebuie pe preput, dar trebuie sa fie preputul retractat sau nu? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai subtire, de 3 ori pe zi, atat pe exteriorul, cat si pe interiorul pielii, pana ce trece imflamatia complet + inca 3-4 zile. happy

| anonimg a răspuns:

Nu conteaza; foloseste-l si intr-un fel si in celalalt, pana vei rezolva problema.

| alina2k18 a răspuns:

Hmmm, ti- a garantat medicul ca rezolvi fimoza cu un unguent?
Surprinzator, ce sa zic.
Trebuia sa iti explice si cum/unde se aplica.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Nu are importanta, tu foloseste unguentul in termenul in care te-a informat medicul. Daca era un detalii foarte important mai mult ca sigur iti spunea medicul.