| Razvanxxx11 a întrebat:

TPU. Am o curiozitate.
Stiu ca se poate in unele tari dar nu stiu daca si in Romania.
Se poate depune plangere la politie pentru Orange/Vodafone/telekom?
Sunt total nemultumit de cei de la Orange, imi reincarcasem cartela cu 5 euro iar ei mi s-a luat ceva cand nu trebuia. Mai exact, pe 07/06/2019 trebuia sa mi se ia, ok? Dar doamna consultant continua sa nege acest lucru spunand ca valabilitatea este doar pana pe 03/05/2019 cand in niciunul dintre mesajele mele nu exista aceasta data
Nu stiu, mie mi s-a parut ca am dat banu si ca mi-au dat teapa.
Multumesc!

Schimbati voi categoria, nu stiu sigur din care face parte.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa faci plangere la ANPC: http://bit.ly/2HC2mjW
Daca nu se rezolva trebuie sa mergi in instanta!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut!

Vrem sa verificam si noi ce s-a intamplat. Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul tau de telefon.

O zi buna,
Orange Helper