| AlexxinoAlexx a întrebat:

Buna ziua TPU, Am o intrebare pentru voi.Am terminat acum 5 ani facultate.Am facut 3 ani in orasul Zalau la UBB cu profesori de Cluj.Trebuie sa ma duc dupa diploma de licenta originala in orasul meu sau la Cluj-Napoca...pentru ca din ce imi aduc aminte dupa diploma trebuia mers la Cluj..desi ai terminat la tine in oras, nu stiu ce s-a schimbat si ce nu de atunci. Am fost plecata in strainatate si n-am reusit inca sa o scot.Am prezentat la locurile de munca adeverinta de diploma de licenta de la facultate.Va rog sa-mi spuneti daca trebuie sa ma duc direct la Cluj sau la mine in oras. Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Diploma de licenta se ridica de la facultatea din UBB pe care ai terminat-o.
Banuiesc ca la Zalau a fost doar o sectie a UBB, facultatea fiind in Cluj-Napoca, asa ca acolo trebuie sa mergi dupa diploma.

| sierra1 a răspuns:

"Trebuie sa ma duc dupa diploma de licenta originala in orasul meu sau la Cluj-Napoca"

până ai scris aici, puteai da un telefon și aflai cert!

https://zalau.extensii.ubbcluj.ro/contact-2/