| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o intrebare care suna cam asa:
Este vorba despre renumitul Instagram, sunt inregistrat cu un nr de telefon si ca sa ma conectez la acest cont de Instagram imi cere un anumit cod care mi-l trimite la acel numar de telefon. Problema este ca eu nu mai am acel numar de telefon, intrebarea mea este: Cum pot schimba numarul de telefon sau cum sa fac sa ma conectez la Instagram?!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai schimbat numarul daca stiai ca trebuie sa activezi codul?

| Elena9328 a răspuns:

Daca nu mai ai numărul, nu mai poți face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai ce face fara nr de telefon.

| Denisaa18112003 a răspuns:

Dacă mai ești conectata de pe alt dispozitiv, poți schimba din setări numărul. Atât poți face