| Elyxx a întrebat:

Buna ziua tuturor! M`am decis sa imi cumpar un telefon Samsung i5500 Galaxy 5. am citit pe net despre el, insa vreau mai multe pareri. Sunt curioasa daca sunteti multumiti de calitatea fotografiilor avand in vedere ca are camera de 2 MP. Astept raspunsuri :*

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Samsung Galaxy 5 este destinat celor ce vor un Android, dar nu au prea multi bani sa investeasca in telefon.
Sistemul de operare este cel mai bun, si cel mai performant la ora actuala, si nu va fi detronat in urmatorii ani (Hai, fara comentarii de la pupincuristii iPhone-ului...).

Camera de la Samsung, nu e prea stralucita, cu atat mai mult ca-i de numai 2mpx.
Eu sunt de parere ca daca nu-ti poti permite ceva mai scump, acest telefon este cea mai buna alegere, si ti-am spus de ce... Sistemul de operare.

| ΔH a răspuns:

Mtb, tu ai folosit vreodata-n viata ta un touchscreen capacitiv?
In caz ca nu stiai, telefonul ala are touchscreen de tip rezistiv, iar samsungul are touchscreen de tip capacitiv.
Informeaza-te pe internet care-i diferenta dintre ele, si ai sa te convingi.
Crede-ma vorbesti prostii...
Touchscreenul de la Samsung e incomparabil mai bun decat la acel Nokia.
Despre camera, nu stiu daca sa te contrazic, sau nu fiindca n-am astfel de informatii, atat legate de Nokia-ul respectiv, cat si legate de Samsung.
Si in orice caz, Android-ul de pe samsungul respectiv ii da clasa symbianului de pe Nokia-al tau de n ori.

Cine stie ce jaf de Samsung ai fi vazut tu de-ai ramas cu impresia proasta legata de Samsung.
Taica-meu are Samsung S5230, care are touchscreen rezistiv, la fel ca Nokia, si intr-adevar, greoi.
Dar hai sa nu generalizam, si sa constientizam faptul ca suntem in anul 2011, si nu stiu ce producator de telefoane mai scoate pe piata telefoane cu touchscreen rezistiv.

| ΔH a răspuns:

Hahah rolling on the floor
Un pupincurist al iPhone-ului mi-a dat stupid laughing
Puteam sa jur. laughing
Stiu ca aici sunt multi cocalari innebuniti dupa iPhone, ma mir ca numai un stupid am. laughing

| hardy1 a răspuns:

Nu iti lua SAMSUNG
touchscreenul este f prost vei da cu pumnii si tot nu se va apasa
pozele o sa fie groaznice (am avut unul cu camera de 3, 15 si erau groaznice)
iti recomand asta
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-5230-2611
este mult mai bun

| RadXx a răspuns:

Elyxx am avut si eu un telefon Samsung i5500 galaxy 5 si din clipa care l-am cumparat mia plkt foarte mult este super calitatea fotografiilor este mult mai buna decat ale celorlalte telefoane si este un tel nemaipomenit ati spun thumbs upthumbs up

| Elyxx explică:

ΔH mersi de raspunsurihee hee.ce conteaza ca ti-a dat stupidoh go on... eu apreciez mesajele.si le votez cu " folositor" inca odata mersi de raspunsurihee hee

| Elyxx explică:

Da l-am luat.si sunt destul de multumita de el