| Maria_Stanila_1998 a întrebat:

urmează să zbor cu Wizz Air pana in Germania. Intrebarea mea ar fi următoarea, cate pachete de țigări imi pot lua in geanta pe care o sa o i-au cu mine in avion, având în ea doar portofelul si cateva lucruri folositoare.

Răspuns Câştigător
| unomoarecare7 a răspuns:

Poti sa iti iei doar din duty free (magazinul aeroportului) dupa ce ai facut check in-ul si scanul, poti lua cate cartuşe vrei.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti lua 20 de pachete de tigari.

| GdX a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria fata mea!

| RAY a răspuns:

In chesti de genul suni/trimiti un email vezi ce si cum
https://wizzair.com/ro-ro/informatii-si-servicii/contact/contactati-ne#/

| FruttiFresh300 a răspuns:

Poți lua doar un cartuș de persoană și ai voie un pachet sigilat și unul desfăcut în geantă.

| dmz123 a răspuns:

Din cate stiu eu ai voie sa iei doar un singur cartus de persoana