| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Buna ziua, utilizatori de TPU am si eu o neintelegere de ce intrebarile mele sunt șterse de anumite persoane de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Ura frate asta e România csf

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt sterse de administator in urma raportarilor unor utilizatori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică cele 1000 întrebări despre para de dus?

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru suntserios):

Au fost 2 sa nu exagerăm una daca exista para de dus metalica si a doua ca nu imi dădeam seama care este metalica sau nu.

| johnnny123 a răspuns:

Cum ar fi întrebările tale care se repetă la 15 minute?

| carevaescu a răspuns:

Depinde un pic si de intrebare, daca respecta sau nu regulamentul.

Dar niciodata sa nu subestimezi toxicitatea oamenilor.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru carevaescu):

Respecta regulamentul ca l-am citit inainte de a pune prima intrebare de pe TPU

| Nebunufd3212 a răspuns:

Asa sunt oameni bro, le este ciuda ca ei nu s-o gândit la asa întrebări și se decidă să ți le șteargă. oamenii ăștia.