| RobertG101 a întrebat:

Vreau sa-mi trag internet prin cablu de la RDS, si as dori sa aflu daca ati avut probleme cu aceasta firma in Galati. M-am interesat putin si am aflat ca pot sa aman oricand internetul chiar si dupa o luna, este adevarat? Sau daca aveti vreo alta idee de alte servicii, va rog sa-mi spuneti. Sa aveti o zi buna.

1 răspuns:
| asdfgeo a răspuns:

Da este o firma de incredere. Dar o sa mai ai probleme minore, depinde ce abonament/pachet iei eu il am pe cel mai ieftin si merge cu 100MB netul.Si pana acum (din 2006) nu am avut probleme mari cu netul.
Daca ai poti mai bine ia de la UPC.