| donyk112 a întrebat:

Zbor cu Blue Air spre Stuttgart si am un laptop cam maricel ce are nevoie de un rucsac la fel de mare. Dimensiunile rucsacului sunt: 54, 6 x 34, 3 x 21, 6 cm. Dimensiunime permise la Blue air sunt:55x40x20.Credeti ca imi va da voie sau sa renunt la rucsac?(Rucsacul tine locul bagajului de mana in care intra si laptopul ).Va multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

În mod normal, ai voie și cu bagaj de mână, ȘI cu laptop (cu geanta lui cu tot). La tine va fi OK. Nu se vor lega de câțiva mm - dar de altfel ai aflat asta deja, cu siguranță. Dar dacă tot scoate TPU întrebări fără răspuns de la naftalină...winking