| Sparkii a întrebat:

Bunaaa am si eu o problema am un pc din 2008-2009 in fine merge prost la metin2 pe celelalte jocuri merge bineee pe net tot la fel de bine si mam uiat si are memoria mica o are de 848MB asa in fine deci am un vecin care ai merge metin2 superrr misto mie imi merge greu si lui cand vrea sa dea imagine mare la un film sa se uite la el ai merge in reluaree de abia merge si la mine merge n-are trebuie si vr sa fac ca sa mearga metin2 ca a lui am facut setarile tott bine am dat la imagine mica la metin2 si mai am un pc dar nu ii merge placa de retea nu-i instalata si la baiatu ala care mia istalato casa la el merge dc daca stiti cum sa fac placa video mai buna sau cum sa instalez placa de retea la pc celalalt hellp Dar nu genu de raspunsu cauta placa pe net ca n-am cum daca n-am net pe el straight face nu primeste arata ca nu e conectat

5 răspunsuri:
| sebitzu007 a răspuns:

Baga niste bani in calculator ca sa ai cel putin 4 gb ram, dual core, si placa video undeva la 100 lei si o sa iti duca metinul sau mai multe jocuri fluierand

| AnnAnonymous a răspuns:

Pai de cat tie placa video? cat ram ai? ai antivirus? cum ti-ai instalat ultima data windowsul? cand ai curatat pc de praf? e posibil sa fie din cauza virusilor,prafului din pc, sau de la ram si placa video. instaleaza windowsu, curata calculatorul de praf inatrunu la piese, puneti un antivirus, daca tot asa merge inseamna ca e din cauza ramilor, placa video. happy

| Sparkii explică (pentru AnnAnonymous):

Acum un an si ceva

| AnnAnonymous a răspuns (pentru Sparkii):

Reinstaleaza windowsul, curata pc-ul de praf. si bagati un antivirus, eventual mai baga ceva ram.

| Crais a răspuns:

Metinu e pentru retard peoples