| blablablab a întrebat:

Bunaaa, stiti site uri sau pagini de Facebook ceva, cu cartoon network-ul cel vechi? Mai degraba as plati abonament pentru desenele cu ed, ed si eddy, fetitele powerpuf, scooby, curaj etc decat Netflix big grin

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Le gasesti pe trackerul romanesc cel mai celebru nu trebuie sa platesti bani ci sa ai cont sau sa apelezi la cineva care are cont si te poate ajuta (e nevoie de multi GB de descarcat) acum nu stiu daca toate-s dublate sau necesita subtitrare!
Mi-ai adus aminte si de Johnny Bravo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau poti sa le vezi pe internet gratis.