| anonim_4396 a întrebat:

Bune TPU ce smartphone sa aleg dintre : LG G3 Iphone 6 Samsung Galaxy S5 Samsung Galaxy Note 4 HTC One M8 Iphone 5S Sony Xperia Z3 Samsung GAlaxy Alpha

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bine că n-ai mai pus vreo 10 modele =))

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.smartprix.com/......0455vx.php

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege Iphone 6

| yAdrian a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea, Galaxy S5 si Note 4 sunt cele mai bune. Daca vrei ceva sfaturi, detalii despre S5 cauta-ma.
Numai bine.

| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

Eu nu as alege Iphone 6 as alege intre Samsung Galaxy S5 si HTC One M8

| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

Eu am un Acer liquid Z5 e foarte bun.

| lavinia_2842 a răspuns:

Parerea mea :
-Iphone 6-, dar:
>s-ar putea sa te coste putin.
>un avantaj al acestui telefon:
este foarte cautat ca si Iphone 5/4 S, si se gasesc oriunde cele mai noi huse, accesorii, si uite am sa iti dau si un link sa vezi ce mai poti sa ii adaugi, daca il ai /il vei avea:
www.amazon.com/Brandbuy-Earphone-Accessory-Headphone-Motorola/dp/B00D0AEB2K ca exemplu
Dar si Samsung Galaxy S5 este foarte bun, dar e mai ...complicat,..si uite un link si pentru el:
...D7C54BBBM/

| Ovidiu_Andrei_1997 a răspuns:

CUMPARA-TI ALPHA!
AM ACEST TELEFON SI SUNT FOARTE MULTUMIT!
chiar daca are baterie mica, sa stii ca rezista toata ziua(folosind-ul aproape mereu)
nu are lag de cand l-am luat si e plin de jocuri si aplicatii!
camera e foarte buna!
are un design premium, aratand mai bine decat s5 si chiar si iphone 6!
ti-l recomand!

| Anaaisa a răspuns:

Iphone