| Armyanka a întrebat:

Ca sa dezactivez opțiunea Mobile Banking de la Banca Transilvania trebuie sa merg la banca sa mi-o dezactiveze ei? Ca nu reusesc sa ma loghez pe porcăria aia de NeoApp, mi se pare cea mai proasta aplicatie. Am incercat sa resetez parola și am primit un anume cod SMS, și l-am introdus și zice ca e incorect. De n ori. Îmi toc nervii de o ora. Și nici pe BT24 nu merge, nu îmi merge ID-ul și ma pune sa scriu și CNP-ul, iar când termin spune ca CNP-ul sau id-ul sunt incorecte. Deci nu ma pricep deloc, am doar aplicația BT pay. Dar Revolut cum e? Am auzit ca o folosesc mulți dar habar n-am cum e sau la ce folosește. Dar revenim la prima întrebare, pot merge la banca sa-mi dezactiveze opțiunea aia? A, și trebuie neaparat sa am prostia aia de NeoApp in telefon? BT pay mi se pare mult mai practica.

Răspuns Câştigător
| Armyanka explică:

Aia e SMS alert si da, trebuie mers la bancalaughing Sau poti incerca sa suni la servici clienti si poate te rezolva ca na, covidut.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Stii ca daca opresti mobile banking ramai si fara BT Pay nu? Suna si tu la servicii clienti si te ghideaza pas cu pas ce sa facilaughing

| Armyanka explică (pentru Wr3nch):

Am greșit eu, voiam sa zic ca vreau sa dezactivez opțiunea aia care îmi da SMS mereu când scot bani... m-am încurcat pnmlaughing

| Armyanka explică (pentru Armyanka):

Mersilaughing mi-am tocat nervii cat pentru o săptămâna încercând sa ma loghez pe Neo App alalaughing o sa merg la banca, mersi;*

| Armyanka explică (pentru Armyanka):

Aia e SMS alert si da, trebuie mers la bancalaughing Sau poti incerca sa suni la servici clienti si poate te rezolva ca na, covidut.