Întrebare recomandată | Benyamin173 a întrebat:

Ca sa imi fac abonament de ratb ca elev(25 de lei in loc de 50) trebuie sa fiu elev si sa domiciliez in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fii doar elev in Bucuresti, nu neaparatsa si locuiesti acolo. duci pur si simplu carnet si probabil sa-ti ceara si buletinu pentru cnp

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu

| Laur195 a răspuns:

Daca studiezi in Bucuresti ai abonament gratis. Si nu, nu trebuie sa domiciliezi in Bucuresti pentru a beneficia de reducere

| Benyamin173 explică (pentru Laur195):

Ok,mulțumesc,trebuie doar sa am carnetul de elev la mine semnat...