| iulialexa a întrebat:

Ca sa iti faci cont pe www.Foopets.com este gratis? Pentru ca mie imi apare ca trebuie sa platesc cu cardul!

Răspuns Câştigător
| Slolly a răspuns:

Ininte era gratuit...dar a aparut Clubfoo, o chetie pe bani si americanii isi luau mereu, si acum fara sa iti platesti lunar/anual club foo nu poti juca.15 lei/luna costa sa joci.eu iubeam jocul dar nu se merita! inainte era frumos, distractiv si iti faceai prieteni...dar acum e gol si plin de americani fara urma de roman

1 răspuns:
| Deemy1257 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca merita, si eu vreau un cont, cu un animalut, un caine rottweiler, daca vrea cineva sa-mi dea un cont, sa-mi trimita e-mailul si parola pe aidiul asta: ramonikp28@yahoo.com