| mondici a întrebat:

Ca sa pot sa accesez facebook-ul cu optiunea Orange young trebuie sa imi activez datele mobile?
PS:Folosesc Samsung galaxy s4
Si cam de cati megabytes am nevoie ca sa pot sa accesez pagina?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea accesa Facebook de pe telefonul tau va trebuie sa ai activa o optiune care sa ofere trafic de internet. Poti consulta lista optiunilor din actuala oferta comerciala de aici: https://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
In plus, trebuie sa te asiguri ca telefonul tau este setat corect, iar datele mobile sunt pornite. Pentru setarile automate iti recomand sa urmezi pasii de aici: http://www.orange.ro/......iq/236442.

Cu prietenie,
Orange Helper.

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Nu stiu despre ce e vorba cu optiunea Orange Young, dar ca sa accesezi internetul ai nevoie de date sau wi-fi. In general nu consuma foarte multi megabytes, mai ales daca folosesti chrome si in setari activezi optiunea cu reducerea traficului de date.