Întrebare recomandată | alindaniel99 a întrebat:

Cam cat ar costa transportul unui colet din Anglia in Romania, Cluj de aproximativ 1kg L 10cm l 5cm?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai cei de la Poșta Română îți pot spune exact.
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai raspuns ca sa nu adormi? sad sad....mai e si useru anului...

prietene daca nu ai aflat de la posta aflii de la mine happy 65 de lei posta aeriana

| alexs99 a răspuns:

Pe langa tariful pe kilogram(1-2 lire) mai trebuie sa platesti facturarea obligatorie.

| NevastuicAaA a răspuns:

Depinde si de firma.
Un exemplu :

Tariful unic este de 1.50 £/kg pentru colectarea din orice regiune a Marii Britanii. Facturarea minima este de £20 indiferent de greutatea pachetului. Livrarea se face in orice zona in Romania.

Aici sunt cei de la autoprom dar nu mai este firma.Dar cam atat costa la toate.