| fischer3 a întrebat:

Cam cat dureaza un zbor cu racheta pe planeta MARTE? multumesc

7 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Am inteles ca in jur de cateva luni. Sincer nu imi aduc aminte daca erau luni sau ani happy

| fischer3 explică (pentru DeidaraXR1):

Eu cred ca cateva ore, dar nu sunt sigur

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru fischer3):

Imposibru! Pe luna dureaza in jur de o saptamana.

| fischer3 explică (pentru DeidaraXR1):

Tu glumesti?!? o sa mai caut

| Corina29 a răspuns:

Cateva ore/minute

| Promiseland a răspuns:

...Astfel, Curiosity a ajuns pe Planeta Rosie la ora 5.31 GMT, la finalul unei calatorii de peste opt luni. Aventura lui Curiosity i-a costat pe cei de la Agentia Spatiala Americana 2, 5 miliarde de dolari...

| johncena21 a răspuns:

O sa dureze multi kilometri si multe ore in care nu ai ce sa faci.