| Slix a întrebat:

Cam ce iti trebuie sa deschizi un server de metin2?, cati bani etc.

1 răspuns:
| Poputoaia_Alin_1990 a răspuns:

Depinde ce fel de serv eu am deschis unu cu inca 2 prieteni si ne ajunge aproape 3 mil pe luna cu publicitate si tot...

Metin2NewStar este un server privat de Metin2. Aici sunt bineveniţi jucătorii care preferă mai multă actiune in lumea Metin2. Acest server este non-profit având ca scop dezvoltarea unei comunităţi cât de mult posibil, cu ajutorul jucătorilor şi bineînţeles, a echipei încercăm să creem un joc cât mai placut si distractiv.