| Ada477 a întrebat:

Cam ce preț ia la o croitorie că sa îmi mute o capsă la pantaloni?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intri si intrebi la croitoria cea mai apropiata din cartierul tau, ca pretul ti-l face pe loc. Unii cer 30 lei tarif de manopera cu capse cu tot, altii pot cere jumate din pret, dar depinde numai de croitoria respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun: capsa nu se poate muta, fiidca deja este perforat materialul de cand a fost montata acolo, iar acum, nu se poate scoate, fiindca rupe materialul. si raamne gaura, dar se va monta o capsa noua, alaturi, unde doresti tu.

Răspuns utilizator avertizat
| 19flo79 a răspuns:

5 lei