| cristina93 a întrebat:

Cam in cat timp ajunge un colet din Timisoara in Botosani? Daca a fost pus azi coletul, pana vineri ajunge?

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

In mod normal ar trebui sa faca 3 zile, deci vineri ar trebui sa fie la destinatie. Eventual sa mearga destinatarul la posta sa intrebe, ca poate nu ajunge postasul sa lase avizul.

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prin Posta ajunge cam in 3-4 zile. Daca e PrioriPost (serviciul ala mai scump) ajunge mai repede - cam 2 zile.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ajunge in 3 zile.

| DarQueen a răspuns:

24 h daca e prin curier rapid, si vreo 3 zile posta romana, sau pana la 2 sapatamani, am patit-o si eu.: laughing)

| cristina93 explică:

A ajuns azi :X si a fost trimis prin Posta Romana, nu PrioriPost si totusi a ajuns repede :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu apare o greva, ajunge in 5 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce l-ai trim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am comandat ceva de pe net si ramane de vazut cand imi akunge de la iasila bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am pus coletul vineri cand ajunge?