| sebyku23 a întrebat:

Cand am instalat mai demult google chrome..."downloads" mi s. a salvat in C, adica orice vreau eu se descarca in C si chestia e ca as vrea sa pot muta folderul "downloads" in partitia D, dar nu stiu de ce dupa ce o mut si descarc altceva tot in D se salveaza documentele si ma enerveaza ca merge greu

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Intrii in setarile browserului si modifici locul pentru. download

1 răspuns:
| Tsunade99 a răspuns:

Se salveaza in program files, tot pe C, cred. De obicei cam acolo se instaleaza.